utorok 19. mája 2015

Nuda

Garáže s hrdzavými železnými vrátami pôsobia priam nepatrične v tejto pokojnej vilovej uličke, zastrčenej, nepoznanej, izolovanej.
Ale predsa tu patria, narušujú domnelý poriadok a uhladenosť, trochu provokujú, aj keď nekričia a nebijú sa.
Prvky daného charakteru sú dôležité, prirodzené, stotožňujem sa s nimi, keď si v miernom či väčšom punku žijem nielen mestom po svojom.
Nehanbím sa.
Vychutnávam si to.


fotky: Tomáš Gál
miesto: Tomešova, Brno

bundy: second hand
košela: second hand
sukňa: HM
Za mnou Tomešova vila postavená pre významného brnenského medzivojnového starostu, podľa ktorého nesie táto ulica meno.4 komentáre :

 1. ziadna nuda, super praveze! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nuda je okolo mňa, u mňa za mnou, čiastočne furt vo mne, toto sú také malé boje proti nej.
   díky :)

   Odstrániť
 2. Zdá sa mi to trochu prekombinované a asi by som zvolila inú bundu. :)
  Obdivujem ťa, že sa nebojíš. Je to niečo iné, na čo nie sme v slovenských uliciach zvyknutí a ľudia zvyknú v takýchto prípadoch urážať a "hejtovať". Poznám to, tiež rada experimentujem a často počúvam posmešky. Ako sa v takých prípadoch brániš ty? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nehnem brvou, maximálne sa zasmejem. Ak som so sebou spokojná, stotožnená s tým čo nosím, viem prečo to robím a čo tým chcem vyjadriť, tak cez to vlak nejde. Kebyže si neverím, tak je to asi iné. A už fakt neviem, kedy sa mi naposledy stalo, že by si niekto naživo robil srandu z toho, čo mám na sebe. (btw žijem v Brne, tu sa vidí vačšia roznorodosť a ľudia nemajú potrebu to riešiť. Ďalší fakt je, že človek žije v okruhu podobne zmýšľajúcich.)

   Odstrániť